1. Technologia ThermBlock:

logo ThermBlock


ThermBlock – to domy pasywne i energooszczędne
Jest to dziś najlepsze rozwiązanie na świecie, stosowane w budownictwie pasywnym i energooszczędnym.

 


ThermBlock – to wielkogabarytowa ściana warstwowa ( styropian / beton / styropian ). Jest to rozwiązanie idealne na nasze czasy, gdzie energia jest coraz droższa i koszty utrzymania domu ciągle rosną.


Nasze ściany ThermBlock mają fantastyczne parametry termiczne i konstrukcyjne.
Występują w kilku odmianach: od U=0,15 do U=0,03


− ThermBlock STANDARD – ściana U=0,15
− ThermBlock ENERGO – ściana U=0,11
− ThermBlock PASSIV – ściana U=0,09
− ThermBlock PASSIV PLUS – ściana od U=0,08 do U=0,03


Zastosowanie styropianu grafitowego w naszych ścianach stawia naszą technologie na 1 miejscu w Polsce.


Jest to technologia podobna do prefabrykowanej keramzytobetonowej tylko ściany są zalewana na budowie, tworząc monolityczną konstrukcję.


Korzyści i zalety domów budowanych w technologi ThermBlock:


- ściany są bardzo ciepłe i energooszczędne, co przełoży się na tanie ogrzewanie
- błyskawicznym czasem realizacji inwestycji, co znacząco zmniejsza koszty budowy,
- domy są dobrze wygłuszone,
- trwałe, duża stabilność konstrukcji, te technologie są najbardziej wytrzymałe
- nowoczesna technologia
- gwarancja na ściany 30 lat
- zdrowe i ekologiczne.
- najlepsza cena w porównaniu do parametrów termicznych domu


Naszej działalności przyświeca jeden podstawowy cel budować szybko, nowocześnie i ekologicznie, a satysfakcja i zadowolenie klienta jest dla nas najwyższą wartością.


 

2. Tanie DOMY prefabrykowane QuickHome:

logo


Nasze domy zostały oparte o skandynawską technologię wznoszenia budynków murowanych w technologii prefabrykowanej z mieszanki keramzytowej POROTEX. Wszystkie elementy domu zostają przygotowane w System Quick Home i jako gotowe prefabrykowane elementy przyjeżdżają na plac budowy lub są przygotowywane na placu budowy. Montaż ścian gotowych zajmuje 1-3 dni, następnie zostaje montowana konstrukcja stropu i dachu. Do 7 dni dom stoi gotowy do dalszych prac wykończeniowych.


Prefabrykacja w System Quick Home daje dużą dokładność i jakość wyrobu w porównaniu z tradycyjną budową. Nie trzeba się na niczym znać tylko zamówić dom w naszej fabryce i skupić się na wykończeniu wnętrza. Najfajniejsze z wielu atutów tej technologii jest zdziwienie sąsiadów, którzy wracają wieczorem z pracy i widzą obok siebie dom którego rano nie było. Domy prefabrykowane na placu budowy wyglądają podobnie do prefabrykacji w zakładzie, tylko cały proces odbywa się na działce inwestora.

Zostają przygotowane specjalne szalunki na cały dom i potem są zalewane mieszanką betonową.


Prefabrykacja w krajach europy zachodniej jest bardzo popularna, w ten sposób wznoszone jest prawie 60% budynków. W Polsce również z miesiąca na miesiąc rośnie jej popularność ze względu na brak fachowców budowlanych i ciągle rosnące ceny materiałów i usług.

 

Technologia


Nasza technologia jest bardzo popularna w krajach Europy Zachodniej. Sprawdzona została na wielu kontynentach i różnych warunkach klimatycznych. Jest szybka, ale przede wszystkim bardzo  dokładna. Wszystkie elementy wykonane są z opatentowanej mieszanki keramzytowej POROTEX ®. Każdy element został dokładnie zaprojektowany, jest specjalnie zbrojony, zawiera puszki elektryczne, otwory na instalacje grzewczą i sanitarną. Transport i montaż jest wliczony w cenę produktu. W ten sposób oszczędzamy naszym klientom dodatkowej pracy i stresu z postawieniem stanu surowego. W przeciągu 5 tygodni od złożenia zamówienia możliwe jest zmontowanie budynku na placu budowy. W naszej technologii ściany są tak gładkie, że od razu można je malować lub tapetować, odpadają przy tym automatycznie dodatkowe koszty wykończenia.


Zalety i korzyści


Dobry mikroklimat: Keramzyt zastosowany w elementach zapewnia dobry mikroklimat wewnątrz pomieszczenia, regulując parametry fizykochemiczne, co stwarza idealne warunki dla człowieka. Keramzyt produkowany jest z naturalnego surowca (gliny), jest ciepły, cichy, niepalny, mrozoodporny, odporny na działanie pleśni i grzybów, odporny na gryzonie, jest wodoodporny i ekologiczny, ma dobre właściwości radiestezyjne. Więcej o keramzycie znajdziecie Państwo na stronach: www.optirocgniew.pl,www.keramzyt.pl.


Szybko i solidnie.

 

Wyjątkowo krótki czas powstania stanu surowego otwartego bez przeciągających się terminów i wielu ekip budowlanych. Montaż naszego domu zajmuje do 7 dni roboczych Teoretycznie możliwe jest postawienie naszego domu w przeciągu 5 tygodni od daty podpisania umowy. Elementy z System Quick Home ® z POROTEX ®-u nie muszą być sezonowane, po zakończeniu montażu można natychmiast przystąpić do dalszych prac i zamieszkania.


Ciepło i bezpiecznie: Ściany wykonane z mieszanki keramzytowej POROTEX ® mają bardzo dobry współczynnik przenikania ciepła U= 0,26 W/m2.
 

Dokładnie: Idealnie gładko wyszlifowane powierzchnie ścian pozwalają na położenie tapety lub malowanie, nie ma potrzeby tynkować i szpachlować wewnętrznych powierzchni. Przygotowane otwory na instalacje elektryczną, grzewczą i sanitarną znacznie obniżają kaszty tych prac. Bez kucia, bez szpachlowania, bez szlifowania.
 

Mniejszy stres: Nasza technologia znacznie ogranicza stres inwestorów, którzy nie zawsze się na wszystkim znają i teraz mogą spać spokojnie bo my nad wszystkim czuwamy. Tanio: Wszystkie te wymienione zalety pozwalają na zaoszczędzenie znacznych kwot pieniędzy i pozbycie się kłopotów związanych z przeciągającymi się terminami oddania stanu surowego. Tradycyjne budowanie nie zapewniają takiej jakości i tak krótkiego czasu realizacji.

 


  • quickhome1
  • quickhome2
  • quickhome3
  • quickhome4
  • quickhome5
  • quickhome6
  • quickhome7
  • quickhome8
  • quickhome9
  • quickhome9a